This notice is for prior information only
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Marktconsultatie: Bloemen
Reference number: 10911
II.1.2)Main CPV code77330000 Floral-display services
II.1.4)Short description:
Aanleiding voor deze marktconsultatie is de voorbereiding op een nieuwe Europese aanbesteding voor het op een duurzame wijze kunnen inkopen van bloemen (bloemenboeketten, condoleance stukken, rouwboeketten, bloemcadeaubonnen en andere bloem gerelateerde duurzame geschenken (bloembollen, zaden, droogbloemen als geschenk intern of extern alsmede decoratiestukken ten behoeve van interne doeleinden door de interne stakeholder).
Het doel van deze marktconsultatie is de TU Delft een inzicht te geven van de markt en de geboden mogelijkheden en eventuele onmogelijkheden met name ten aanzien van duurzaamheid teneinde een scherp geformuleerde aanbesteding in de markt te kunnen zetten.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)03121200 Cut flowers
03121210 Floral arrangements
II.2.4)Description of the procurement: