Supplies - 331058-2023
Czechia-Prague: Butter
2023/S 105-331058
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
21-081.6 Máslo - pořízení a ochraňování
II.1.2)Main CPV code
15530000 Butter
II.1.4)Short description:
Předmětem VZ je pořízení celkového množství 400 t stolního másla (dále i „máslo“), jeho ochraňování a obměna. Máslo bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Správa státních hmotných rezerv ČR jako zadavatel zajišťuje, v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací a ochranu životně důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je rozdělen na 2 samostatné části, a sice: Část 1: Dodávka, ochraňování a obměna 200 tun másla - bloky o hmotnosti 25 kg/kus. Část 2: Dodávka, ochraňování a obměna 200 tun másla - kostky o hmotnosti 250 g/kus.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Část 1: Dodávka, ochraňování a obměna 200 tun másla - bloky o hmotnosti 25 kg/kus
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
63100000 Cargo handling and storage services
II.2.4)Description of the procurement:
Dodávka, ochraňování a obměna 200 tun másla - bloky o hmotnosti 25 kg/kus.
Část 2: Dodávka, ochraňování a obměna 200 tun másla - kostky o hmotnosti 250 g/kus
Lot No: 2
Dodávka, ochraňování a obměna 200 tun másla - kostky o hmotnosti 250 g/kus.