Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Auditas ir konsultacijos tvaraus aprūpinimo maistu srityje
Nuorodos numeris: CdR/DL/66/2019
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71317210 Sveikatos priežiūros ir saugos konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sutartimi siekiama įgyvendinti audito ir konsultacijų paslaugas, siekiant užtikrinti tinkamai teikiamas tvaraus kolektyvinio aprūpinimo maistu paslaugas, vadovaujantis sutarties Nr. CDR/DL/35/2019 „Paslaugų koncesija ir su tvaraus kolektyvinio aprūpinimo maistu susijusių paslaugų teikimas Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto ir Europos regionų komiteto pastatuose Briuselyje“ techninėmis specifikacijomis ir visais standartais, taikomais aprūpinimo maistu srityje.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1) Tikrinti sutarties Nr. CDR/DL/35/2019 „Paslaugų koncesija ir su tvaraus kolektyvinio aprūpinimo maistu susijusių paslaugų teikimas Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto ir Europos regionų komiteto pastatuose Briuselyje“ technines specifikacijas ir vykdyti jų kontrolės operacijas.
2) Konsultacijos ir pagalba, susijusi su tvariu kolektyviniu aprūpinimu maistu.