Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhís chothabhála d’fheistí cosanta comhchoiteanna in úsáid ag JRC Ispra
Uimhir thagartha: JRC/IPR/2020/OP/1516
II.1.2)Príomhchód CPV50000000 Repair and maintenance services
II.1.4)Cur síos achomair:
Seirbhís chothabhála d’fheistí cosanta comhchoiteanna arna roinnt ar thrí bheart:
a) beart a haon: cochaill eastarraingthe d’úsáid cheimiceach;
b) beart a dó: caibinéid bhitheolaíochta (aicme II);
c) beart a trí: cochaill eastarraingthe d’úsáid cheimiceach agus córais aerála in úsáid le raidiseatóip. Baineann tábhacht faoi leith leis an tseirbhís sin chun feidhmiú ceart na bhfeistí sin a áirithiú, agus dá réir chun sláinte agus sábháilteacht oibrithe, an daonra agus an chomhshaoil a áirithiú. Ina theannta sin, is cinnte gur féidir an tseirbhís sin a cheapadh roimh ré mar cheanglas dlíthiúil iarbhír don fhostóir.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 576 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: tá
Féadfar tairiscintí a chur isteach le haghaidh na nithe a leanas na bearta uile
II.2)Cur síos
II.2.1)Teideal:
Beart a haon: Cochaill eastarraingthe d’úsáid cheimiceach, caibinéid aeráilte agus asuithe logánaithe
Uimhir an bhirt: 1
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise50000000 Repair and maintenance services
35113200 Nuclear, biological, chemical and radiological protection equipment
39141500 Fume cupboards
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Seirbhís chothabhála d’fheistí cosanta comhchoiteanna in úsáid ag JRC Ispra. Beart a haon: Cochaill eastarraingthe d’úsáid cheimiceach, caibinéid aeráilte agus asuithe logánaithe.
Beart a dó: Caibinéid bhitheolaíochta d’Aicme II
Uimhir an bhirt: 2
Seirbhís chothabhála d’fheistí cosanta comhchoiteanna in úsáid ag JRC Ispra. Beart a dó: Caibinéid bhitheolaíochta d’Aicme II.
Beart a trí: Cochaill eastarraingthe d’úsáid cheimiceach agus córais aerála in úsáid le raidiseatóip
Uimhir an bhirt: 3
Seirbhís chothabhála d’fheistí cosanta comhchoiteanna in úsáid ag JRC Ispra. Beart a trí: Cochaill eastarraingthe d’úsáid cheimiceach agus córais aerála in úsáid le raidiseatóip.