II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa butów górniczych gumowych lub wykonanych z materiału o podobnych właściwościach dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200672
II.1.2)CPV-Code Hauptteil18830000 Sicherheitsschuhe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa butów górniczych gumowych lub wykonanych z materiału o podobnych właściwościach dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 193-1.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
BUTY WODOCHRONNE POLIURETANOWE ZGODNE Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18830000 Sicherheitsschuhe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia – wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
BUTY WODOCHRONNE BEZPIECZNE ZGODNE Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 2
BUTY WODOCHRONNE O OBNIŻONEJ TWARDOŚCI ZGODNE Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 3
BUTY WODERY ZGODNE Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 4
SPODNIOBUTY ZGODNE Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 5
BUTY CIEPŁOCHRONNE ZAWODOWE ZGODNE Z KATALOGIEM
Los-Nr.: 6