II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 271-2
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200582
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44330000 Stangen, Stäbe, Draht und Profile für den Einsatz im Bau
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44330000 Stangen, Stäbe, Draht und Profile für den Einsatz im Bau
Zadanie nr 2 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 2
Zadanie nr 3 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 3
Zadanie nr 4 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 4
Zadanie nr 5 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 5
Zadanie nr 6 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 6
Zadanie nr 7 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 7
Zadanie nr 8 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 8
Zadanie nr 9 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 9
Zadanie nr 10 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 10
Zadanie nr 11 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 11
Zadanie nr 12 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 12
Zadanie nr 13 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 13
Zadanie nr 14 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 14
Zadanie nr 15 - PRĘT STALOWY OKRĄGŁY
Los-Nr.: 15
Zadanie nr 16 - PRĘT STALOWY PŁASKI
Los-Nr.: 16
Zadanie nr 17 - PRĘT STALOWY PŁASKI
Los-Nr.: 17
Zadanie nr 18 - PRĘT STALOWY PŁASKI
Los-Nr.: 18
Zadanie nr 19 - PRĘT STALOWY PŁASKI
Los-Nr.: 19
Zadanie nr 20 - PRĘT STALOWY PŁASKI
Los-Nr.: 20
Zadanie nr 21 - PRĘT STALOWY PŁASKI
Los-Nr.: 21
Zadanie nr 22 - PRĘT STALOWY PŁASKI
Los-Nr.: 22