Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na
terenie Gminy Świdwin dla następujących linii:
2. Przybysław skrzyżowanie - Lekowo przez: Klępczewo, Bełtno
5. Stary Przybysław - Stary Przybysław przez: Gola Górna, Oparzno, Lipce, Łąkowo, Osowo, Beldno,
Rusinowo, Rusinowo straż, Beldno, Osowo, Łąkowo, Oparzno, Gola Górna