II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
18425 ČME3 riedmenų atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objekto aprašymas pateikiamas techninėje specifikacijoje (Specialiųjų sąlygų 1 priedas).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
1 p.o.d. elektros šepetėliai
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34631000 Lokomotyvų ir riedmenų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Perkamos atsarginės traukos riedmenų dalys.
2 p. o. d. Tachogeneratoriai
Pirkimo dalies Nr.: 2
3 p. o. d. Kontaktoriai ir jų dalys
Pirkimo dalies Nr.: 3
4 p. o. d. Mašinisto kontroleriai
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
8 p. o. d. Akumuliatorinės baterijos
Pirkimo dalies Nr.: 8
9 p. o. d. Mašinisto pulto mygtukai ir jungikliai
Pirkimo dalies Nr.: 9
10 p. o. d. Hidrauliniai amortizatoriai
Pirkimo dalies Nr.: 10
11 p. o. d. Prožektoriaus lempos
Pirkimo dalies Nr.: 11
12 p. o. d. Kabelio laikikliai
Pirkimo dalies Nr.: 12