W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Dostawy - 332305-2016
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Urządzenia górnicze
2016/S 185-332305
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Najem trzech kombajnów chodnikowych wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Numer referencyjny: 55/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV
43100000 Urządzenia górnicze
II.1.4)Krótki opis:
Termin wykonania zamówienia
1. Okres najmu: 1095 dni dla każdego kombajnu, liczone od daty pozytywnego, protokolarnego odbioru technicznego przedmiotu zamówienia na dole kopalni.
2. Protokolarny techniczny odbiór kombajnu na dole kopalni nastąpi w terminie nie dłuższym niż 8 tygodni od daty dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia.
W przypadku braku protokolarnego odbioru kombajnu w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu.
3. Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy:
a) I kombajn chodnikowy – do 4 tygodni od daty zawarcia umowy,
b) II kombajn chodnikowy – do 4 tygodni od daty zawarcia umowy,
c) III kombajn chodnikowy – do 6 tygodni od daty zawarcia umowy.
4. Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Wykonawcy): do 8 tygodni od daty zakończenia okresu.