Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Modernizacja stacji odwadniania odpadów flotacyjnych Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów.
Numer referencyjny: 52/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV43100000 Urządzenia górnicze
II.1.4)Krótki opis:
Termin wykonania zamówienia: do 14 miesięcy od daty zawarcia umowy.