Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Najem kombajnu ścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Numer referencyjny: 48/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.4)Krótki opis:
Najem kombajnu ścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek”
termin wykonania zamówienia:
1) Okres najmu: 546 dni bez sobót, niedziel i świąt liczony od daty podpisania protokołu z przeprowadzonego odbioru technicznego ściany.
2) Rozpoczęcie naliczania czynszu najmu nastąpi nie później niż 3 miesiące od daty dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia od Zamawiającego.
W przypadku braku protokołu z przeprowadzonego odbioru technicznego ściany w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu
3) Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy: do 4 tygodni od daty zawarcia umowy.
4) Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Wykonawcy): do 10 tygodni od daty zakończenia okresu najmu. Zakończenie naliczania stawki najmu nastąpi w dniu zakończenia eksploatacji kombajnu o czym zostanie poinformowany Wykonawca.