Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Modernizacja Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla w celu zwiększenia produkcji węgla koksowego – JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów.
Numer referencyjny: 49/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV42900000 Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
II.1.4)Krótki opis:
Modernizacja Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla w celu zwiększenia produkcji węgla koksowego – JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów
Termin wykonania zamówienia: do 28 miesięcy od daty protokolarnego przekazania terenu budowy.