Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Modernizacja węzła odwadniania koncentratu flotacyjnego i odpadów poflotacyjnych dla JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice”.
Numer referencyjny: 54/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV43100000 Urządzenia górnicze
II.1.4)Krótki opis:
Modernizacja węzła odwadniania koncentratu flotacyjnego i odpadów poflotacyjnych dla JSW S.A.
KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice
termin wykonania zamówienia: do 22 miesięcy od daty zawarcia umowy, w tym:
— wykonanie w 5 egzemplarzach kompletnej dokumentacji (z wyłączeniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia) niezbędnej do złożenia wniosku o uzyskania pozwolenie na budowę – do 3 miesięcy od daty zawarcia umowy,
— uzyskanie pozwolenia na budowę
— protokolarne przekazanie rejonu robót nastąpi do 30 dni kalendarzowych od daty uprawomocnienia się decyzji o pozwoleniu na budowę,
— terminy wykonania poszczególnych etapów umowy – zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym, stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji technicznej,
— kompletne wykonanie zamówienia do 22 miesięcy od daty zawarcia umowy.