II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE PRO DOMAŽLICKOU NEMOCNICI, A.S. - OPERAČNÍ TECHNIKA
Reference number: CN/99/CN/22
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka operační techniky pro zadavatele. V Části 1 budou dodány 4 ks operačních stolů, v Části 2 budou dodány 4 ks operačních stropních svítidel, v Části 3 bude dodán 1 ks chirurgického ultrazvukového generátoru pro současné řezání a koagulaci, v Části 4 bude dodán 1 ks akumulátorové vrtačky, v Části 5 bude dodán 1 ks kauteru, v Části 6 budou dodány 3 ks pojízdné stojany laparoskopické věže, v Části 7 bude dodán 1 ks přídavného monitoru na COS a v Části 8 bude dodáno 66 ks sterilizačních kontejnerů na nástroje.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 17 748 790.06 CZK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 8
II.2)Description
II.2.1)Title:Lot No: Část 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33192230 Operating tables
51410000 Installation services of medical equipment
50420000 Repair and maintenance services of medical and surgical equipment
II.2.4)Description of the procurement:
V Části 1 budou dodány 4 ks operačních stolů.
II.2.1)Title:
Část 2 - Operační stropní svítidlo
Lot No: Část 2
II.2.2)Additional CPV code(s)51410000 Installation services of medical equipment
33167000 Surgical lights
31524110 Operating-theatre lamps
V Části 2 budou dodány 4 ks operačních stropních svítidel.
Část 3 - Chirurgický ultrazvukový generátor pro současné řezání a koagulaci
Lot No: Část 3
33162000 Operating theatre devices and instruments
33169000 Surgical instruments
V Části 3 bude dodán 1 ks chirurgického ultrazvukového generátoru pro současné řezání a koagulaci.
Část 4 - Akumulátorová vrtačka
Lot No: Část 4
33162100 Operating-theatre devices
V Části 4 bude dodán 1 ks akumulátorové vrtačky.
II.2.1)Title:Lot No: Část 5
V Části 5 bude dodán 1 ks kauteru.
Část 6 - Pojízdný stojan laparoskopické věže
Lot No: Část 6
V Části 6 budou dodány 3 ks pojízdné stojany laparoskopické věže.
Část 7 - Přídavný monitor na COS
Lot No: Část 7
33195100 Monitors
V Části 7 bude dodán 1 ks přídavného monitoru na COS.
Část 8 - Sterilizační kontejnery na nástroje
Lot No: Část 8
II.2.2)Additional CPV code(s)33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
33140000 Medical consumables
V Části 8 bude dodáno 66 ks sterilizačních kontejnerů na nástroje.