Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Levering semi ondergrondse containers inclusief montage toegangscontrolesystemen en plaatsing
II.1.2)Main CPV code34928480 Waste and rubbish containers and bins
II.1.4)Short description:
Levering semi ondergrondse containers inclusief montage toegangscontrolesystemen en plaatsing ten behoeve van de afvalfractie incontinentiemateriaal.