Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Keva - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - Määrittelijä 1 ja Määrittelijä 2 - Eläkkeiden maksatusjärjestelmä
Reference number: 445011
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Hankintayksikkö on pyytänyt tarjousta määrittelijöistä tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Hankinta on jaettu kahteen osa-alueeseen: Osa-alue 1: Määrittelijä 1 ja Osa-alue 2: Määrittelijä 2. Molempiin osa-alueisiin ei ole
pakko jättää tarjousta.
Kilpailutus koskee sopimuskautta. Sopimuskausi alkaa sopimuksen allekirjoituksesta, arviolta toukokuussa 2023, ja päättyy, kun
Kevan uusi eläkkeiden maksatusjärjestelmä on otettu tuotantokäyttöön ja järjestelmä on onnistuneesti siirretty ylläpitoon.
Toimeksiannoista sovitaan sopimuskauden aikana.
Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Hankinnan arvioitu laajuus on 460 henkilötyöpäivää per osa-alue.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Osa-alue 1: Määrittelijä 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.2.4)Description of the procurement:
Osa-alue 1: Määrittelijä 1 tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Osa-alue 2: Määrittelijä 2
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)72230000 Custom software development services
Osa-alue 2: Määrittelijä 2 tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti