II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izgradnja kanalizacijskih mreža Sustava Zabok i Sustava Zlatar
Referentni broj: 03-17-OP-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
II.1.4)Kratak opis:
Radovi koji su predmet nabave ugovaraju se prema standardnom ugovoru za građenje FIDIC „Crvena knjiga“ i uključuju radove na izgradnji kanalizacijske mreže Sustava Zabok i Sustava Zlatar.
Odabrani ponuditelj ima također obvezu izrade izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedbu testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostataka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima Ugovora za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC „Crvena knjiga“).
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 268 010 694.21 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Izgradnja kanalizacijskih mreža Sustava Zabok i Sustava Zlatar, Lot I - Aglomeracija Zabok- Faza I
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
II.2.4)Opis nabave:
Radovi koji su predmet nabave ugovaraju se prema standardnom ugovoru za građenje FIDIC „Crvena knjiga“ i uključuju radove na izgradnji kanalizacijske mreže Sustava Zabok i Sustava Zlatar.Odabrani ponuditelj ima također obvezu izrade izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedbu testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostataka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima Ugovora za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC „Crvena knjiga“).U Fazi I predviđena je izgradnja ukupno 90,92 km gravitacijske i tlačne kanalizacije, 27 crpnih stanica i 29 preljevnih građevina.
Izgradnja kanalizacijskih mreža Sustava Zabok i Sustava Zlatar, Lot II - Aglomeracija Zabok- Faza II
Grupa br.: 2
Radovi koji su predmet nabave ugovaraju se prema standardnom ugovoru za građenje FIDIC „Crvena knjiga“ i uključuju radove na izgradnji kanalizacijske mreže Sustava Zabok i Sustava Zlatar.Odabrani ponuditelj ima također obvezu izrade izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedbu testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostataka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima Ugovora za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC „Crvena knjiga“).U Fazi II predviđena je izgradnja ukupno 26,03 km gravitacijske i tlačne kanalizacije, 7 crpnih stanica i 3 preljevne građevine.
Izgradnja kanalizacijskih mreža Sustava Zabok i Sustava Zlatar, Lot III - Aglomeracija Zlatar- Faza I + Faza II
Grupa br.: 3
Radovi koji su predmet nabave ugovaraju se prema standardnom ugovoru za građenje FIDIC „Crvena knjiga“ i uključuju radove na izgradnji kanalizacijske mreže Sustava Zabok i Sustava Zlatar.Odabrani ponuditelj ima također obvezu izrade izvedbenih projekata, te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedbu testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostataka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima Ugovora za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC „Crvena knjiga“).U Fazi I i Fazi II predviđena je izgradnja ukupno 54,85 km gravitacijske i tlačne kanalizacije, 26 crpne stanice i 21 preljevnih građevina.