Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Приготвяне на храна по диети за стационарно болни по клиники и отделения, експлоатация и поддръжка на кухненски блок на територията на „УМБАЛ „Царица Йоанна“ — ИСУЛ“ ЕАД
II.1.2)Code CPV principal55523000 Services traiteur pour autres entreprises ou autres institutions
II.1.4)Description succincte:
Предметът на обществената поръчката е приготвяне на храна по диети за стационарно болни по клиники и отделения, експлоатация и поддръжка на кухненски блок на територията на „УМБАЛ „Царица Йоанна“ — ИСУЛ“ ЕАД. В зависимост от дейността на лечебното заведение при ежедневното приготвяне на храната за стационарно болните пациенти се ползват диетите, посочени в приложение № 4. Приготвянето и доставките на храната се договарят и извършват на база на прогнозните годишни количества и видове диети по техническата спецификация. Посочените количества по техническата спецификация са ориентировъчни и не пораждат задължение за „УМБАЛ „Царица Йоанна“ — ИСУЛ“ ЕАД да ги заяви и закупи в пълен обем. Фактическото изпълнение на обществената поръчка се определя на база прием на пациенти и финансовата обезпеченост за изпълнението на поръчката.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)55523000 Services traiteur pour autres entreprises ou autres institutions
II.2.4)Description des prestations:
Предметът на обществената поръчката е приготвяне на храна по диети за стационарно болни по клиники и отделения, експлоатация и поддръжка на кухненски блок на територията на „УМБАЛ „Царица Йоанна“ — ИСУЛ“ ЕАД. В зависимост от дейността на лечебното заведение при ежедневното приготвяне на храната за стационарно болните пациенти се ползват диетите, посочени в приложение № 4. Задължително е ползване срещу месечен наем в размер на 4 990,00 BGN без ДДС на съществуващата кухненска база и столова, собственост на възложителя.