II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: E-VV-1-2020
II.1.2)Main CPV code15100000 Animal products, meat and meat products
II.1.4)Short description:
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka mesa i mesnih proizvoda, prema grupama kako slijedi:
Grupa 1 – Teletina svježa
Grupa 2 – Svinjetina svježa
Grupa 3 – Piletina i puretina svježa
Grupa 4 – Junetina svježa
Grupa 5 – Janjetina svježa
Grupa 6 – Mljeveno meso i proizvodi od mljevenog mesa
Grupa 7 – Svinjetina smrznuta
Grupa 8 – Piletina i puretina smrznuta
Grupa 9 – Piletina smrznuta marinirana
Grupa 10 – Piletina i puretina smrznuta panirana
Grupa 11 – Patka i guska smrznuta
Grupa 12 – Janjetina smrznuta
Grupa 13 – Mesne prerađevine
Grupa 14 – Svinjski ražnjići
sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovnicima za svaku grupu predmeta nabave.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)15111200 Veal
II.2.4)Description of the procurement:
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka svježe teletine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 1 predmeta nabave.
II.2.2)Additional CPV code(s)15100000 Animal products, meat and meat products
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka svježe svinjetine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 2 predmeta nabave.
II.2.1)Title:
Piletina i puretina svježa
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)15112100 Fresh poultry
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka svježe piletine i puretine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 3 predmeta nabave.
II.2.2)Additional CPV code(s)15111000 Bovine meat
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka svježe junetine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 4 predmeta nabave.
II.2.2)Additional CPV code(s)15115100 Lamb
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka svježe janjetine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 5 predmeta nabave.
Mljeveno meso i proizvodi od mljevenog mesa
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)15130000 Meat products
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka ljevenog mesa i proizvoda od mljevenog mesa sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 6 predmeta nabave.
II.2.2)Additional CPV code(s)15113000 Pork
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka smrznute svinjetine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 7 predmeta nabave.
Piletina i puretina smrznuta
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)15112000 Poultry
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka smrznute piletine i puretine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 8 predmeta nabave.
Piletina smrznuta marinirana
Lot No: 9
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka smrznute marinirane piletine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 9 predmeta nabave.
Piletina i puretina smrznuta panirana:
Lot No: 10
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka smrznute panirane piletine i puretine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 10 predmeta nabave.
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka smrznute patke i guste sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 11 predmeta nabave.
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka smrnute janjetine sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 12 predmeta nabave.
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka mesnih prerađevina sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 13 predmeta nabave.
Predmet ovog postupka javne nabave je sukcesivna nabava i isporuka svinjskih ražnjića sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u troškovniku za Grupu 14 predmeta nabave.