Forenede Kongerige, Det-London: Fremme af uformelle uddannelsesaktiviteter om Den Europæiske Union for elever under deres 9-13 årige uddannelse (aldersgruppe: 14-18, centrale stadier 4-5)
2016/S 186-333471
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Fremme af uformelle uddannelsesaktiviteter om Den Europæiske Union for elever under deres 9-13 årige uddannelse (aldersgruppe: 14-18, centrale stadier 4-5).
Sagsnr.: PO/2016-19/LON.
II.1.2)Hoved-CPV-kode80000000 Uddannelse og undervisning
II.1.4)Kort beskrivelse:
Repræsentationen søger en tjenesteyder til at fremme uformelle uddannelsesbesøg af skolebørn på EU-institutioners lokaler i London (Europa-Huset), og ved eksterne steder i Det Forenede Kongerige (herunder England, Skotland, Wales og Nordirland) inden for rammerne af aktivitetsprogrammet i forbindelse med det europæiske offentlige rum.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 400 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: II.2.5)TildelingskriterierPrisen er ikke det eneste tildelingskriterium og alle kriterier er udelukkende anført i udbudsdokumenterne
Ríocht Aontaithe, an-Londain: Gníomhaíochtaí oideachasúla neamhfhoirmiúla maidir leis an Aontas Eorpach a éascú do mhic léinn idir an 9ú–13ú bliain d'oideachas (aoisghrúpa: 14–18; príomhchéimeanna 4–5)
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Gníomhaíochtaí oideachasúla neamhfhoirmiúla maidir leis an Aontas Eorpach a éascú do mhic léinn idir an 9ú–13ú bliain d'oideachas (aoisghrúpa: 14–18; príomhchéimeanna 4–5).
Uimhir thagartha: PO/2016-19/LON.
II.1.2)Príomhchód CPV80000000 Education and training services
II.1.4)Cur síos achomair:
Tá an Ionadaíocht ag lorg soláthraí seirbhíse chun cuairteanna oideachasúla neamhfhoirmiúla ó leanaí scoile a éascú ag áitreabh na n-institiúidí AE i Londain (Teach na hEorpa) agus ag láithreacha seachtracha ar fud na Ríochta Aontaithe (lena n-áirítear Sasana, Albain, an Bhreatain Bheag agus Tuairsceart Éireann) i gcreat chlár ghníomhaíochtaí an spáis phoiblí Eorpaigh.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 400 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach ar na sonraíochtaí tairisceana.