Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Projekto „Paviršinių nuotekų tinklų statybos, Vilniaus evangelikų senųjų kapinių komplekso (u.k.12559) teritorijoje tarp V. Mykolaičio-Putino ir K. Kalinausko g., Vilniuje, tvarkymo ir tvarkybos darbų“ projektas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Projekto „Paviršinių nuotekų tinklų statybos, Vilniaus evangelikų senųjų kapinių komplekso (u. k. 12559) teritorijoje tarp V. Mykolaičio-Putino ir K. Kalinausko gatvių, Vilniuje, tvarkymo ir tvarkybos darbų projektas“ darbo projekto dalies (konstrukcijų dalies) ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: