Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Antstolių informacinės sistemos (AIS) vystymo ir priežiūros paslaugos
II.1.2)Main CPV code72243000 Programming services
II.1.4)Short description:
Perkančioji organizacija numato įsigyti Antstolių informacinės sistemos (AIS) vystymo ir priežiūros paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti Pirkimo sąlygų 1 priedas „Techninė specifikacija“.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72243000 Programming services
II.2.4)Description of the procurement: