Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ambulante jeugdhulp regio Lekstroom
Referentienummer: 760377
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie85320000 Sociale diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De vijf deelnemende gemeenten aan deze aanbesteding, de gemeenten Houten, IJsselstein, Lopik, Nieuwegein en Vijfheerenlanden wensen een contract af te sluiten voor "het bieden van ambulante jeugdhulp".