II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rur stalowych kołnierzowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 272-1)
Nuorodos numeris: 701902621
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44163000 Vamzdžiai ir jungiamosios detalės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur stalowych kołnierzowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Rura stalowa kołnierzowa 57,0X2,9X6000 S235JR 1,6MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163000 Vamzdžiai ir jungiamosios detalės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zamówienia - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Rura stalowa kołnierzowa 88,9x3,6x6000 S235JR 1,6MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 2
Rura stalowa kołnierzowa 108,0X4,5X6000 S235JR 1,6MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 3
Rura stalowa kołnierzowa 108,0X4,5X5000 S235JR 1,6MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 4
Rura stalowa bez szwu kołnierzowa 108,0X4,5X6000 P235TR1 2,5MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 5
Rura stalowa kołnierzowa 159,0X5,0X6000 S235JR 1,6MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 6
Rura stalowa kołnierzowa 159,0X5,0X5000 S235JR 1,6MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 7
Rura stalowa kołnierzowa 159,0X5,0X6000 P235TR1 2,5MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 8
Rura stalowa kołnierzowa 219,1X6,3X6000 S235TR1 1,6MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 9
Rura stalowa kołnierzowa 219,1X6,3X6000 P235TR1 2,5MPA z kołnierzami luźnymi typu 02 i przyspawanymi pierścieniami typu 32
Pirkimo dalies Nr.: 10
Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca OC z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Pirkimo dalies Nr.: 11
Pozycja 1- rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca 44,5X6,3X6000 P355 OC 32,0MPA z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Pozycja 2 - rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca 63,5X8,0X6000 P355 OC 40,0MPA z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Pozycja 3 - rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa zasilająca 63,5X6,3X5000 P355 OC 40,0MPA z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa OC z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Pirkimo dalies Nr.: 12
Pozycja 1 - rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 88,9X4,0X6000 P355J2H OC 4,0MPA z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Pozycja 2 - rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 88,9X4,0X5000 P355J2H OC 4,0MPA z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Pozycja 3 - rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 108,0X6,3X6000 P355J2H 4,0MPA z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Pozycja 4 - rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa spływowa 159,0X5,6X6000 P355J2H 4,0MPA z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Rura stalowa bez szwu kołnierzowa do podsadzki hydraulicznej 185,0/205,0X10,0X4000 20GB 6,4MPA z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Pirkimo dalies Nr.: 13
Rura stalowa bez szwu kołnierzowa ciśnieniowa 108,0X4,5X6000 S235TR1 OC 4,0MPA z kołnierzami luźnymi i przyspawanymi pierścieniami
Pirkimo dalies Nr.: 14
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902621
II.1.2)Główny kod CPV44163000 Rury i osprzęt
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163000 Rury i osprzęt
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14