Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa elementów automatyki przemysłowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Nuorodos numeris: 701902455
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas31682210 Matavimo ir valdymo aparatūra
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów automatyki przemysłowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31682210 Matavimo ir valdymo aparatūra
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów automatyki przemysłowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
2) Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 27 części zamówienia (zadania), w których szacunkową ilość szczegółowo określono w formularzu ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SIWZ.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902455
II.1.2)Główny kod CPV31682210 Aparatura i sprzęt sterujący
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31682210 Aparatura i sprzęt sterujący
II.2.4)Opis zamówienia: