Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Nákup špeciálnych zariadení na skúmanie a overenie dokladov - 3
Referenčné číslo: SE-OVO2-2021/003070
II.1.2)Hlavný kód CPV38636000 Špecializované optické prístroje
II.1.4)Stručný opis:
Zariadenia spolu s príslušenstvom predstavujú komplexný systém určený na skúmanie dokumentov v laboratórnych podmienkach, ktoré bude v najrozsiahlejšej miere pokrývať možnosti analýzy dokumentov.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV38636000 Špecializované optické prístroje
II.2.4)Opis obstarávania:
Stacionárne zariadenie spolu s príslušenstvom predstavuje komplexný systém určený na skúmanie dokumentov v laboratórnych podmienkach, ktoré bude v najrozsiahlejšej miere pokrývať možnosti analýzy dokumentov.
Prenosné zariadenia spolu s príslušenstvom predstavujú komplexný systém určený na dôkladné skúmanie dokumentov , ktoré sú svojou konštrukciou spôsobilé na transport a použitie na inom mieste určenia.
II.2.2)Dodatočné kódy CPV48611000 Databázový softvérový balík
Databáza obsahujúca informácie, popisy a zobrazenia dokladov krajín sveta cestovných pasov, ID dokladov a
dokladov k motorovým vozidlám.
Dodanie systémov ovládaných pomocou počítačovej stanice, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou systému vrátane softvérového vybavenia.