Lieferungen - 33422-2019
die Tschechische Republik-Brno: Computeranlagen und Zubehör
2019/S 016-033422
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dynamický nákupní systém pro dodávku stolních počítačů, monitorů, síťových prvků, úložišť a IT příslušenství
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör - RC03
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zadavatel zavedl dynamický nákupní systém pro dodávku stolních počítačů, monitorů, síťových prvků, úložišť a IT příslušenství v kategoriích:
1) Stolní počítače a IT příslušenstvíá
2) Monitory a příslušenství
3) Síťové prvky, úložiště a příslušenství
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kategorie stolních počítačů a IT příslušenství
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213300 Tischcomputer - RC03
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dodávka stolních počítačů a IT příslušenství
Kategorie monitorů a příslušenství
Los-Nr.: 2
30231000 Computerbildschirme und Konsolen - RC03
Dodávka monitorů a zobrazovacích jednotek včetně příslušenství
Kategorie síťových prvků, úložišť a příslušenství
Los-Nr.: 3
32400000 Netzwerke - RC03
Dodávka síťových prvků, úložišť a příslušenství