Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Renovatie Christelijk College de Noordgouw Heerde
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Renovatie van het Christelijk College de Noordgouw in Heerde.
Aanbesteding in 2 percelen: perceel 1: bouwkundig / perceel 2: w-installaties.
De renovatie bestaat uit verbetering binnenklimaat (ventilatie) en verduurzaming (warmteopwekking, gebouwschil) en vernieuwing van de gevels.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45000000 Bouwwerkzaamheden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Gunningscriterium 1 - Plan van aanpak / Weging: 0
Prijs - Weging: 0
II.2.1)Benaming:
Perceel 2 - W-installaties
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw