Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Contrato Mixto del Suministro y Servicio en régimen de alquiler de papeleras compactadoras solares destinadas a las vías públicas incluyendo transporte, montaje, mantenimiento, limpieza interior y conservación de las mismas para la ciudad de Málaga.
Referentienummer: PL026/2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 286 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45233293 Plaatsen van straatmeubilair
50850000 Reparatie en onderhoud van meubilair
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: