Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava Projekta „Osiguranje funkcioniranja razvojne i produkcijske okoline programskog sustava ZOROH do zamjene sustavom e-HZZO“
Referentni broj: 85/18 OP-OS
II.1.2)Glavna CPV oznaka48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
II.1.4)Kratak opis:
Predmet ove nabave je nabava projekta osiguranja funkciniranja razvojne i produkcijske okoline programskog sustava ZOROH do zamjene sustavom e-HZZO na razdoblje do 30 mjeseci od potpisa neobvezujućeg okvirnog sporazuma.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 980 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
II.2.4)Opis nabave: