Lieferungen - 334628-2022
Submission deadline has been amended by:  389079-2022
Polen-Warschau: Netzwerkserver
2022/S 119-334628
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Modernizacja infrastruktury serwerowej, dyskowej oraz wirtualizacyjnej systemów bezpieczeństwa CSI”
Referenznummer der Bekanntmachung: 99/BŁiI/22/EZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48821000 Netzwerkserver
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
„Dostarczenie, instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania dla potrzeb modernizacji systemów bezpieczeństwa CSI”.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część /Zadania 1 „Modernizacja infrastruktury serwerowej CSI”
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część/Zadania 2 „Modernizacja macierzy dyskowych CSI”
Los-Nr.: 2