Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO CIĘŻKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO KATEGORII II Z NAPĘDEM 4X4 DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W BUKU
Numéro de référence: IGK.271.10.2022
II.1.2)Code CPV principal34144210 Véhicules de lutte contre l'incendie
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego kategorii II z napędem 4x4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)35110000 Équipement de lutte contre l'incendie, de sauvetage et de sécurité
II.2.4)Description des prestations:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego kategorii II z napędem 4x4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.3. Ilekroć w niniejszej treści SWZ, w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wyraz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry jakościowe, a jego zastosowanie nie wpłynie w negatywny sposób na prawidłowe funkcjonowanie/użycie asortymentu zgodnie z jego przeznaczeniem. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz nie spowodują poniesienia dodatkowych kosztów z tytułu ich użycia. 4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji: a) minimum 24 miesiące na zabudowę; b) minimum 24 miesiące na podwozie.