Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achiziția de combustibili (benzină și motorină) pe bază de bonuri valorice și carduri pentru autovehiculele și utilajele din parcul auto al Consiliului Județean Ilfov și al unităților subordonate
Referenznummer der Bekanntmachung: 4192545_2021_PAAPD1316716
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09134200 Dieselkraftstoff
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 8 372 000.00 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09132100 Bleifreies Benzin