Leveringen - 334781-2022
Polen-Puchaczów: Brandbluswagens
2022/S 119-334781
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Puchaczów
Referentienummer: ZP/7/2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
34144210 Brandbluswagens
II.1.4)Korte beschrijving:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Puchaczów.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Dostawę ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Puchaczów
2) Dostawa oraz montaż systemu piany sprężonej w w/w samochodzie.
3) Dostarczenie niezbędnego opisu technicznego (w języku polskim),
4) Dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji
w języku polskim oraz kompletu dokumentów niezbędnych do rejestracji sprzętu,
5) Gwarancję jakości udzieloną na okres zgodny z treścią § 8 umowy oraz wynikający z oferty Wykonawcy na warunkach nie gorszych niż gwarancja producenta, potwierdzoną odrębnymi dokumentami gwarancyjnymi dostarczonymi wraz ze sprzętem,
4.3. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca:
1) dokona rozruchu technologicznego przedmiotu umowy w obecności przedstawicieli Zamawiającego,
2) przeszkoli co najmniej 3 pracowników Zamawiającego w zakresie zasad użytkowania, obsługi konserwacji i eksploatacji dostarczonego przedmiotu umowy.