Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Karstā asfaltbetona iegāde
Atsauces numurs: VAS "LAU" 2022/59_AK
II.1.2)Galvenās CPV kods44113620 Asfalts
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 8 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)44113620 Asfalts
II.2.4)Iepirkuma apraksts: