Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Bakalejas, dārzeņu, augļu, saldēto un citu produktu piegāde Gulbenes novada izglītības iestāžu un sociālo aprūpes centru vajadzībām
Atsauces numurs: GNP 2022/45
II.1.2)Galvenās CPV kods15800000 Dažādi pārtikas produkti
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)15800000 Dažādi pārtikas produkti
II.2.4)Iepirkuma apraksts: