Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA WYROBÓW NEUROORTOPEDYCZNYCH W PODZIALE NA ZADANIA
Referenznummer der Bekanntmachung: 12/PN/2022/MM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33183100 Orthopädische Implantate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów neuroortopedycznych dla Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii w podziale na 9 części (zadania).
Zadanie nr 1 – klatki szyjne, lędzwiowe plif/tlif.
Zadanie nr 2 – klatki szyjne, łączniki, zestawy do stabilizacji, itp.
Zadanie nr 3 – igły do zabiegów termolezji.
Zadanie nr 4 - Cement kostny
Zadanie nr 5 - Płyta Vectra
Zadanie nr 6 - Klatka Szyjna Peek plus wypełnienie
Zadanie nr 7 - Klatki Szyjne tytan komórkowy
Zadanie nr 8 - Proteza trzonu Szyjna
Zadanie nr 9 - Kaniule do zabiegów termolezji
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33183100 Orthopädische Implantate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
klatki szyjne, lędzwiowe plif/tlif.
Los-Nr.: 2
– klatki szyjne, łączniki, zestawy do stabilizacji, itp.
Los-Nr.: 3
igły do zabiegów termolezji.
Zadanie nr 4 – Cement kostny
Los-Nr.: 4
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
Zadanie nr 5 – Płyta Vectra
Los-Nr.: 5
Zadanie nr 6 – Klatka Szyjna Peek plus wypełnienie
Los-Nr.: 6
Klatka Szyjna Peek plus wypełnienie
Zadanie nr 7 – Klatki Szyjne tytan komórkowy
Los-Nr.: 7
Klatki Szyjne tytan komórkowy
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33184100 Chirurgische Implantate
Los-Nr.: 9
Kaniule do zabiegów termolezji