II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Rozbudowa systemu łączności Państwowej Straży Pożarnej województwa podkarpackiego dla potrzeb usprawnienia koordynacji działań ratowniczo-gaśniczych – etap III
Numer referencyjny: WT.2370.6.2022
II.1.2)Główny kod CPV32570000 Urządzenia łączności
II.1.4)Krótki opis:
Zamówienie obejmuje rozbudowę systemu łączności Państwowej Straży Pożarnej województwa
podkarpackiego dla potrzeb usprawnienia koordynacji działań ratowniczo-gaśniczych. – etap III i składa się z
nw. 2 części:
a) część 1 – Budowa sieci zwiększonego zasięgu w 10 południowych powiatach województwa podkarpackiego.
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1. do SWZ
b) część 2 – Budowa sieci zwiększonego zasięgu w 10 północnych powiatach województwa podkarpackiego. -
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2. do SWZ
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
część 1 -Budowa sieci zwiększonego zasięgu w 10 południowych powiatach województwa podkarpackiego.
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30231200 Konsole
30237280 Akcesoria zasilające
31213300 Szafy kablowe
32236000 Radiotelefony
32344270 Radiowy i telefoniczny sprzęt sterujący
32352000 Anteny i reflektory
32413100 Rutery sieciowe
32570000 Urządzenia łączności
38821000 Radiowe urządzenia zdalnie sterowane
45312300 Instalowanie anten
51330000 Usługi instalowania aparatury radiotelefonicznej
72700000 Usługi w zakresie sieci komputerowej
45312310 Ochrona odgromowa
II.2.4)Opis zamówienia:
Zamawiający wymaga, aby Dostawca wykonał w 10 powiatach woj. podkarpackiego (bieszczadzki, leski,
sanocki, krośnieński wraz z m. Krosno, brzozowski, przemyski wraz z m. Przemyśl, jarosławski, rzeszowski
wraz z m. Rzeszów, kolbuszowski, tarnobrzeski wraz z m. Tarnobrzeg) sieci zwiększonego zasięgu, które będą
zintegrowane z autonomicznie funkcjonującymi systemami integrującymi środki łączności. Z zastrzeżeniem,
że w powiecie rzeszowskim nastąpi modernizacja istniejącej sieci zwiększonego zasięgu oraz dostawa konsoli
dyspozytorskiej dla JRG 3 w Rzeszowie. Zamawiający wymaga aby Dostawca dostarczył, zainstalował i
skonfigurował do działania we wskazanych obiektach stacje radiowe VHF sterowane z systemu integrującego
środki łączności za pomocą protokołu IP i konsolę dyspozytorską – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
stanowiącym załącznik nr 1.1. do SWZ.
część 2 -Budowa sieci zwiększonego zasięgu w 10 północnych powiatach województwa podkarpackiego.
Część nr: 2
Zamawiający wymaga, aby Dostawca wykonał w 10 powiatach woj. podkarpackiego (stalowowolski, niżański,
leżajski, łańcucki, przeworski, lubaczowski, dębicki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski, jasielski) sieci
zwiększonego zasięgu, które będą zintegrowane z autonomicznie funkcjonującymi systemami integrującymi
środki łączności. Zamawiający wymaga aby Dostawca dostarczył, zainstalował i skonfigurował do działania we
wskazanych obiektach stacje radiowe VHF sterowane z systemu integrującego środki łączności za pomocą
protokołu IP – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1.2. do SWZ.