Fournitures - 335108-2022
Pays-Bas-Veghel: Matériel informatique
2022/S 119-335108
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
NU CVO-NWF - Laptops en toebehoren
Numéro de référence: T17828
II.1.2)Code CPV principal
30230000 Matériel informatique
II.1.4)Description succincte:
Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het Dynamisch Aankoop Systeem T7137 DAS OIG Laptops.
Deze opdracht heeft betrekking op de levering van diverse laptops en toebehoren ten behoeve van CVO-NWF.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: