Lieferungen - 335143-2022
Polen-Breslau: Polizeifahrzeuge
2022/S 119-335143
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa samochodów współfinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Referenznummer der Bekanntmachung: PUZ-2380-036-055-036/2022/ML
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34114200 Polizeifahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przed. zam. jest dostawa samoch. współfinans. ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i GW we Wrocławiu.
Dostawa obejmuje samoch. osobowe z napędem hybrydowym typu HEV, nowe, wyprod. w 2022 r. spełniające wszystkie min. wymagania taktyczno – techniczne i gwaran. opisane w zał.:1, 1.1, 1.2, 1.3 i 1.4 do SWZ, 2, 2.1, 2.2, 2.3 i 2.4 do SWZ, 3, 3.1, 3.2, 3.3 i 3.4 do SWZ, 4, 4.1, 4.2, 4.3 i 4.4 do SWZ (odpowiednio do części postęp.).
Brak jest czynności związ. z realizacją zam., polegających na wyk. pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy KP. W odniesieniu do warunku określ. w art. 100 Pzp dot. dostępności dla osób niepełnospr. realizacja przewozu tych osób realiz. będzie innymi pojazdami przystos. do takich przewozów w ramach posiad. w Policji sprzętu lub przez pomoc medyczną. Zam. uwzględnił w OPZ wymagane cechy produktu (samochodu), w tym dostos. do potrzeb wszystkich użytkowników. Pracownicy Zam., którzy będą użytkować pojazd nie są osobami niepełnosprawnymi.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa samochodów osobowych w policyjnej wersji oznakowanej z napędem hybrydowym typu HEV w gwarantowanej ilości 2 sztuk z możliwością zastosowania zakupu w ramach prawa opcji, maksymalnie do 2 sztuk
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa obejmuje samochody osobowe z napędem hybrydowym typu HEV, nowe, wyprodukowane w 2022 r. spełniające wszystkie minimalne wymagania taktyczno – techniczne i gwarancyjne opisane w załącznikach numer 1, 1.1, 1.2, 1.3 i 1.4 do SWZ.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający może zastosować prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający gwarantuje zakup w części 1 postępowania: 2 sztuk samochodów; dostawa pozostałych samochodów, maksymalnie kolejnych 2 sztuk, uzależniona będzie od faktycznych potrzeb Zamawiającego oraz jego możliwości finansowych,
Okoliczności skorzystania z prawa opcji:
- skorzystanie z prawa opcji uzależnione będzie od potrzeb Zamawiającego oraz otrzymania przez Zamawiającego dodatkowych środków finansowych,
- termin, w ciągu którego Zamawiający skorzysta z prawa opcji - decyzję o rezygnacji z prawa opcji lub decyzję o realizacji prawa opcji i jego zakresie Zamawiający podejmie w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy, o czym zawiadomi pisemnie Wykonawcę,
- Wykonawcy zobowiązani są do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i w projektowanych postanowieniach umowy,
- skorzystanie z prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, a brak złożenia zamówienia na dostawę samochodów objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego,
- Wykonawcy winni złożyć oferty obejmujące cały zakres przedmiotu zamówienia (zamówienie gwarantowane i opcjonalne), niedopełnienie tego wymogu będzie skutkować odrzuceniem oferty.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej.
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
Zamawiający nie przewiduje ani nie wymaga przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.
Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium
Los-Nr.: 2
Dostawa obejmuje samochody osobowe z napędem hybrydowym typu HEV, nowe, wyprodukowane w 2022 r. spełniające wszystkie minimalne wymagania taktyczno – techniczne i gwarancyjne opisane w załącznikach numer 2, 2.1, 2.2, 2.3 i 2.4 do SWZ.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający może zastosować prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający gwarantuje zakup w części 2 postępowania: 2 sztuk samochodów;
dostawa pozostałych samochodów, maksymalnie kolejnych 2 sztuk, uzależniona będzie od faktycznych potrzeb Zamawiającego oraz jego możliwości finansowych,
- Wykonawcy zobowiązani są do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych
w SWZ i w projektowanych postanowieniach umowy,
Los-Nr.: 3
Dostawa obejmuje samochody osobowe z napędem hybrydowym typu HEV, nowe, wyprodukowane w 2022 r. spełniające wszystkie minimalne wymagania taktyczno – techniczne i gwarancyjne opisane w załącznikach numer 3, 3.1, 3.2, 3.3 i 3.4 do SWZ.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający może zastosować prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający gwarantuje zakup w części 3 postępowania: 2 sztuk samochodów; dostawa pozostałych samochodów, maksymalnie kolejnych 2 sztuk, uzależniona będzie od faktycznych potrzeb Zamawiającego oraz jego możliwości finansowych,
Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
Los-Nr.: 4
Dostawa obejmuje samochody osobowe z napędem hybrydowym typu HEV, nowe, wyprodukowane w 2022 r. spełniające wszystkie minimalne wymagania taktyczno – techniczne i gwarancyjne opisane w załącznikach numer 4, 4.1, 4.2, 4.3 i 4.4 do SWZ.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający może zastosować prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający gwarantuje zakup w części 4 postępowania: 2 sztuk samochodów; dostawa pozostałych samochodów, maksymalnie kolejnych 2 sztuk, uzależniona będzie od faktycznych potrzeb Zamawiającego oraz jego możliwości finansowych,