Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган:
Разширяване на модел за инструмента за оценяване и сравняване на стратегии за контрол върху векторите срещу западнонилска треска в Европа.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеУслуги
Категория услуга № 8: Услуги за научноизследователска и развойна дейност
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: Помещения на изпълнителя.
код NUTS
II.1.4)Информация относно рамковото споразумение
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите
Целта на поръчката е да се разшири разработването на модела и настолното приложение на инструмента, с цел:
1. включване на птиците в цикъла на предаване на западнонилска треска;
2. разширяване на пространственото покритие на резултатите чрез включване на взаимодействието на свързани функциониращи единици (и с това се позволява на модела да работи на различни географски мащаби);
3. позволяване използването на дистанционни сензорни данни, за да се въведат в модела.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)85100000 Услуги на здравеопазването
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :Прогнозна стойност, без да се включва ДДС : 45 000 EUR
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не
Services - 335226-2015
Display compact view
Sweden-Stockholm: Model extension for the tool to appraise and compare vector control strategies against West Nile fever in Europe
2015/S 185-335226
Contract notice
Services
Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
Model extension for the tool to appraise and compare vector control strategies against West Nile fever in Europe.
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performance
Service category No 8: Research and development services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: Contractor's premises.
NUTS code
II.1.4)Information on framework agreement
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s)
The objective of the contract is to extend the development of the model and desktop application of the tool in order to:
1. include birds in the transmission cycle of WNF;
2. extend the spatial coverage of the outputs by including the interaction of connected functioning units (and by this, allowing the model to work at different geographical scales);
3. enable the use of remote sensing data to feed the model.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)
85100000 Health services
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:
Estimated value excluding VAT: 45 000 EUR
II.2.2)Information about options
Options: no
Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumslēdzējas iestādes piešķirtais līguma nosaukums:
Rietumnīlas drudža izskaušanai Eiropā paredzēto pārnēsātāju kontroles stratēģiju novērtēšanas un salīdzināšanas rīka modeļa paplašināšana.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 8: Pētniecības un izstrādes pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: darbuzņēmēja telpas.
NUTS kods
II.1.4)Informācija par vispārīgo vienošanos
II.1.5)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
Līguma mērķis ir paplašināt rīka modeļa un datora lietojumprogrammas izstrādi, lai:
1. Rietumnīlas drudža pārnešanas ciklā ietvertu putnus;
2. Paplašinātu rezultātu ģeogrāfisko aptvērumu, ietverot savienotu funkcionējošu vienību mijiedarbību (un tādējādi ļaujot modelim darboties dažādu mērogu ģeogrāfiskajos apgabalos);
3. Ļautu izmantot attālās uzrādes datus modeļa vajadzībām.
II.1.6)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)85100000 Veselības pakalpojumi
II.2)Līguma daudzums vai apjoms
II.2.1)Kopējais daudzums vai apjoms:Paredzamā vērtība bez PVN: 45 000 EUR
II.2.2)Informācija par iespējāmIespējas: nē