Supplies - 33523-2022
Poland-Lublin: Toner for laser printers/fax machines
2022/S 015-033523
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Reference number: ZP-2401-3/21
II.1.2)Main CPV code
30125110 Toner for laser printers/fax machines
II.1.4)Short description:
Przedmiot zamówienia podzielony został na dwa zadania:
1. Zadanie pierwsze obejmuje dostawę materiałów eksploatacyjnych w postaci wkładów barwiących (tonerów) oraz bębnów światłoczułych do następujących urządzeń drukujących: BROTHER HL-L6400DW/MFC-L6800DW, BROTHER MFC-L6800DW, BROTHER HL-L6400DW, HP E60155dn, HP P3015dn, KONICA MINOLTA BIZHUB 363, KONICA MINOLTA BIZHUB 364 E, RICOH 1195L.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący zadania pierwszego zawiera Załącznik nr 1a do SWZ.
2. Zadanie drugie obejmuje dostawę materiałów eksploatacyjnych w postaci wkładów barwiących (tonerów) oraz zespołów obrazujących do następujących urządzeń drukujących: LEXMARK MS410dn/MS510dn/MS610dn, LEXMARK MS711/MS811dtn, LEXMARK MS811dn, LEXMARK MX310dn/MX510de.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący zadania drugiego zawiera Załącznik nr 1b do SWZ.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie pierwsze
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
30124300 Drums for office machine
30192113 Ink cartridges
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie pierwsze obejmuje dostawę materiałów eksploatacyjnych w postaci wkładów barwiących (tonerów) oraz bębnów światłoczułych do następujących urządzeń drukujących: BROTHER HL-L6400DW/MFC-L6800DW (bęben światłoczuły – 120 szt.), BROTHER MFC-L6800DW (kaseta z czarnym tonerem – 15 szt.), BROTHER HL-L6400DW (kaseta z czarnym tonerem – 250 szt.), HP E60155dn (kaseta z czarnym tonerem – 350 szt.), HP P3015dn (kaseta z czarnym tonerem – 80 szt.), KONICA MINOLTA BIZHUB 363 (kaseta z czarnym tonerem – 10 szt.), KONICA MINOLTA BIZHUB 364 E (kaseta z czarnym tonerem -10 szt.), RICOH 1195L (kaseta z czarnym tonerem – 10 szt., bęben światłoczuły – 5 szt.) .
Zamawiający informuje, że w trakcie realizacji Umowy Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczania materiałów eksploatacyjnych partiami – w formie zamówień częściowych (świadczeń częściowych) – stosownie do potrzeb Zamawiającego. Zakres, termin i adres dostarczenia każdej partii materiałów eksploatacyjnych będzie wynikać z jednostronnej dyspozycji Zamawiającego, która przesłana będzie Wykonawcy faksem lub drogą elektroniczną. Dostawy należy realizować najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia dyspozycji przez Zamawiającego.
Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczania na własny koszt, po uprzednim powiadomieniu Zamawiającego o terminie dostawy, kompletnej partii materiałów. Materiały należy dostarczyć do pomieszczeń wyznaczanych przez Zamawiającego, znajdujących się w budynkach położnych w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 76 i 78, ul. Konrada Wallenroda 4d oraz ul. Boczna Lubomelskiej 13.
Zamawiający wymaga, aby dostarczone materiały eksploatacyjne objęte były 24 miesięczną gwarancją liczoną od dnia podpisania Umowy.
Zadanie drugie
Lot No: 2
Zadanie drugie obejmuje dostawę materiałów eksploatacyjnych w postaci wkładów barwiących (tonerów) oraz zespołów obrazujących do następujących urządzeń drukujących: LEXMARK MS410dn/MS510dn/MS610dn (czarny zespół obrazujący – 70 szt., kaseta z czarnym tonerem - 200 szt.), LEXMARK MS711/MS811dtn (czarny zespół obrazujący – 60 szt., kaseta z czarnym tonerem - 230 szt.), LEXMARK MS811dn (kaseta z czarnym tonerem – 5 szt.), LEXMARK MX310dn/MX510de (kaseta z czarnym tonerem – 20 szt.).