Lieferungen - 335238-2022
България-София: Медицински консумативи
2022/S 119-335238
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на медицински изделия и принадлежности по смисъла на ЗМИ за нуждите на лаборатория по клин. микробиология и болнична хигиена, клинична лаборатория и лаборатория по обща и клин. патология“
II.1.2)Основен CPV код
33140000 Медицински консумативи
II.1.4)Кратко описание:
Обособена позиция № I – съгласно посоченото количество в приложение № 1 към техническата спецификация. Обособена позиция № II - съгласно посоченото количество в приложение № 2 към техническата спецификация. Обособена позиция № III - съгласно посоченото количество в приложение № 3 към техническата спецификация.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставки на медицински изделия и принадлежности по смисъла на ЗМИ за нуждите на Лаборатория по обща и клинична патология
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция № III - съгласно посоченото количество в приложение № 3 към техническата спецификация.