We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 335249-2021
Česko-Blučina: Provoz sportovních zařízení
2021/S 126-335249
Oznámení o zahájení koncesního řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Provoz Sportovního areálu Blučina
II.1.2)Hlavní kód CPV
92610000 Provoz sportovních zařízení
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění koncese je provozování a údržba objektů zadavatele tvořících areál víceúčelového sportovního centra Blučina - krytého bazénu, sauny, sportovní haly, parkoviště a přilehlých pozemků. Na základě koncesního řízení přenechá zadavatel areál víceúčelového sportovního centra Blučina provozovateli do výlučného dočasného užívání a požívání za účelem jeho řádného provozování, přičemž provozovatel se zavazuje platit za užívání a požívání areálu víceúčelového sportovního centra Blučina nájemné.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 202 099 664.15 CZK
II.1.6)Informace o částech
Tato koncese je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45212290 Opravy a údržba sportovních zařízení
98350000 Služby občanské vybavenosti
98333000 Masáže
98334000 Wellness
II.2.4)Popis zakázky: