Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizacja systemu oświetlenia ulicznego na terenie gminy Janów Lubelski
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.9.2022.TJ4
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu oświetlenia ulicznego na terenie gminy Janów Lubelski, która jest realizowana w ramach projektu pn.: „Energooszczędne oświetlenie na terenie gminy Janów Lubelski”.