Lieferungen - 335310-2022
Polen-Warschau: Computeranlagen und Zubehör
2022/S 119-335310
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2022/S 102-282990)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostaw sprzętu komputerowego w podziale na pakiety AEZ/S-023/2022
Referenznummer der Bekanntmachung: AEZ/S-023/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Pakiet 1 – 7, 9 – 10: sukcesywna dostawa sprzętu, Pakiet 8 i 11: jednorazowa dostawa sprzętu, w podziale na części zamówienia, zwane dalej ,,Pakietami” od 1 do 11:
Pakiet 1: Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych 15" w dwóch konfiguracjach;
Pakiet 2: Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych 14" w dwóch konfiguracjach;
Pakiet 3: Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych 13”;
Pakiet 4: Sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych all in one 27”;
Pakiet 5: Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych 16”;
Pakiet 6: Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych 14”, TYP II;
Pakiet 7: Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych 13”, typ II;
Pakiet 8: Dostawa mobilnej stacji roboczej;
Pakiet 9: Sukcesywna dostawa tabletów;
Pakiet 10: Sukcesywna dostawa tabletów, typ II;
Pakiet 11: Dostawa komputera przenośnego 16”, typ II