A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
Szerződésmódosítás előtt:
5.1.1. Vállalkozói Díj.
Vállalkozó az alábbi ellenszolgáltatásért (vállalkozói díj) végzi el a jelen szerződés tárgya szerinti munkákat.
Nettó 4 899 108 123 HUF, azaz: négymilliárd-nyolcszázkilencvenkilencmillió-száznyolcezer-százhuszonhárom forint.
4.3. Vállalkozó köteles a tárgyi munkákat elvégezni legkésőbb 31.10.2017. napjáig.
A véghatáridőn belüli teljesítési részhatáridők:
Kőér utca tervezés és kivitelezés: 11.4.2017. Helyreállítási munkák: 31.10.2017.
2. pótmunka részszámla: 80 %-ot elérő igazolt teljesítés esetén a pótmunkára számított ellenérték további 30 %-a értékben 119 723 734 HUF nettó;