II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
31180624 en 31180342, Raamovereenkomst Vergunningverlening + BBK-meldingen ON, MN, ZN en WNZ
Referenznummer der Bekanntmachung: 31180624 en 31180342
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdrachtnemer dient in hoofdzaak het volgende te verrichten:
Het begeleiden, beoordelen en afhandelen van meldingen en het voorbereiden en opstellen van besluiten. De producten die uitgevraagd worden staan in de Vraagspecificatie beschreven. Het gaat om de volgende producten:
Perceel 1:
• Beoordeling van meldingen Bbk
• Beoordelen (water)bodemonderzoek/partijkeuring
• Jaarlijkse trendanalyse
Perceel 2:
• Waterwetvergunning (art. 6.2 en 6.5 a en b) (eenvoudig en middelzwaar)
• Waterwetvergunning (art. 6.5, c) (eenvoudig en middelzwaar)
• Wet beheer Rijkswaterstaatswerken vergunning
• Ontgrondingenwet
• Besluit Scheepvaartverkeerswet
• Besluit Wegenverkeerswet
• Afhandeling melding/opstellen maatwerkbeschikking
• Adviesoverleggen districten
• Legalisatietoets
• Onvoorzien
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 1
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Perceel 2: Vergunningverlening
Los-Nr.: 2
335837-2022 - MededingingNederland-Utrecht: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Referentienummer: 31180624 en 31180342
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: BBk-meldingen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 90700000 Milieuzorgdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel nr.: 2