Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: Verko-RP Transporten 2022-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90512000 Diensten voor afvalvervoer
II.1.4)Korte beschrijving:
Openbare procedure voor het afvoeren van de fracties grofvuil, snoeihout, tuinafval en boomstronken van de 10 recyclageparken van Verko naar de overslag van Verko.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90512000 Diensten voor afvalvervoer
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Afvoeren van de containers van de recyclageparken van Appels, Hoogveld, Hamme, Buggenhout en Lebbeke
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
Afvoeren van de containers van de recyclageparken van Berlare, Wichelen, Laarne, Wetteren en Melle