Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 335849-2022
България-София: Строителен надзор
2022/S 119-335849
Обявление за поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Упражняване на строителен надзор на обект „Изграждане на пилотен затвор свързан с център за обучение на персонала и изграждане на преходно отделение (Half way house)“
II.1.2)Основен CPV код
71520000 Строителен надзор
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва упражняване на строителен надзор на обект „Изграждане на пилотен затвор свързан с център за обучение на персонала и изграждане на преходно отделение (Half way house)“.
Предметът на поръчката включва изпълнение на консултантска услуга по чл. 166, ал. 1 от Закона за устройство на територията /ЗУТ/ и свързаните с него подзаконови нормативни актове, както и изпълнение задълженията на координатор по безопасност и здраве съгласно Наредба №2 от 22 март 2004г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд при извършване на строителни и монтажни работи, а именно:
Упражняване на строителен надзор по време на строителството, в т.ч. изготвяне на окончателен доклад до Възложителя, и въвеждане на строежа в експлоатация;
Упражняване на контрол по спазване изискванията за здравословни и безопасни условия за труд;
Съставяне на технически паспорт на строежа
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 83 334.65 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
С настоящата обществена поръчка ще бъде възложена консултантска услуга с предмет Упражняване на строителен надзор на обект „Изграждане на пилотен затвор свързан с център за обучение на персонала и изграждане на преходно отделение (Half way house)“ , находящ се в ПИ с идентификатор 65245.3.486, в с. Самораново, общ. Дупница, обл. Кюстендил.
Услугата включва следните дейности: упражняване на строителен надзор при изпълнение на строително – монтажни работи в съответствие с изискванията на ЗУТ и подзаконовите нормативни актове. Съставяне и подписване на всички документи, актове, протоколи, заповедни книги и др. по време на строителството, съгласно действащите нормативни разпоредби за контрол, законосъобразно изпълнение и приемане на строителните и монтажни работи по време на строителството, включително Наредба 3 от 31.07.2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството, организиране на приемателна комисия и всички процедури до получаване на Разрешение за ползване или Удостоверение за въвеждане в експлоатация.